تبلیغات X

هولوگرام | برچسب امنیتی
هولوگرام | برچسب امنیتی
دوشنبه 18 بهمن 1395 :: 10:43 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 13

شرکت ها و آژانس های طراحی هولوگرام

شرکت ها با آژانس های طراحی و تبلیغاتی برای تزیین برچسب های هولوگرام خود مشورت می کنند. برچسب ها به آن ها کمک می کند که هویت خود را حفظ کنند و قابل اعتماد تر باشند. برای افزایش تقاضا و فروش محصول, باید جذاب و مفید باشد. عموما یکک محصول بخاطر ظاهرش خریداری می شود و این مساله ثابت می کند که ظاهر همان برچسب محصول است که بخش بسیار مهمی از محصول به حساب می آید.

هولوگرام

اگر محصولی به بازار خرید وارد شود و محصول مشابه آن هم همزمان باشد, در لحظه اول انتخاب بین دو محصول همسان برای افراد عامی دشوار خواهد بود. برای جذب مشتری, شرکت ها برای اغوای مشتری پیشنهاد های گوناگونی با محصول خود ارائه می دهند. این حرکتی بازاری برای افزایش تعداد مصرف کنندگان است. برچسب های هولوگرام جذاب ترین ویزگی است که امروزه شرکت ها دارند.

اغلب اوقات, محصول تقلبی موجود در بازار بیشتر از محصول واقعی مشتری به خود جذب می کند. محصول واقعی به آسانی توسط فردی برای به دست آوردن پول , کپی می شود. کار آن ها فریب دادن مردم است, برای متوقف کردن آن ها شرکت ها باید برچسب های هولوگرام مخصوص به خود را داشته باشند که روی محصول چسبیده است. هر برچسب روی محصول کد و شماره سریال خودش را دارد که امکان رسیدگی به تقلب را ایجاد می کند.

مزایای داشتن برچسب هولوگرافیک

شرکت ها با داشتن برچسب هولوگرافیک به مشتریانشان این امکان را می دهند که محصول شان را حتی اگر در بین محصولات مشابه سایر شرکت ها باشند, به سرعت شناسایی کنند. این روشی آسان و در عین حال جدید برای حفظ هویت برند شرکت هاست.

اگر به دنبال برچسب های هولوگرام هستید, ما به شما به بهترین وجه ممکن کمک می کنیم.برای دانستن قیمت ها و سایر موارد با ما تماس بگیرید.

برچسب های هولوگرام کاغذی جذاب برای مشتری

وجود این همه برند های مختلف از یک محصول مشتری را در مورد محصول گیج می کند. این امر نه تنها برای مردم دردساز شده است بلکه شرکت ها را نیز نگران کرده است. مساله ی حفظ هویت فردی و سندیت در بازار واقعا برای آن ها دشوار است. اجناس همسان در بازار برای شخص عامی شبیه هم هستند وشرکت ها برای اثبات تفاوت محصولشان با سایر رقبا با چالش بزرگی روبرو هستند. آن ها آژانس های تبلیغاتی مختلفی را استخدام می کنند تا آن ها را متفاوت از دیگران نشان دهند.این تنها مشکل آن ها نیست, بزرگترین دردسر آن ها این است که نگذارند محصول شان کپی برداری شود.محصول تقلبی جذابیت و یا تصویر محصول و برند واقعی را خدشه دار می کنند .

مزایای داشتن برچسب هولوگرام کاغذی

برای آسان تر شدن روش کار شرکت ها از برچسب های کاغذی هولوگرام دار برای محصولات و یا بسته بندی شان استفاده می کنند. این امر به آن ها کمک می کند که سندیت محصول و برند خود را حفظ کنند. برچسب های هولوگرام برای تبلیغ محصول و یا برندد به کار برده می شوند. روی این برچسب فضای کافی وجود دارد که شرکت عبارات خاص خودش و یا چیزهایی را که می خواهندد مشتری بداند را بنویسد. این برچسب ها نه تنها برای شرکت بلکه برای مشتری هم مفید هستند, مشتری بخوبی از محصول آگاه می شود و می تواند بهترین استفاده را نیز از آن ببرد. افراد عادی هم می توانند ازآن استفاده کنند. تمام جزییات مرتبط با محصول محتویات آن بروی برچسب توضیح داده شده است, که در ذهن مشتری هیچ شک و شبهه ای ایجاد نمی کند. گاهی در وقت فردی که درباره ی محصول به روش های مختلفی پرس و جو می کند هم صرفه جویی می شود.

برچسب هولوگرام پاسخی مثبت به تمام سوالات موجود است. باعث افزایش آگاهی برند شرکت شده و نیز جذابیت محصول را نیز بیشتر می کند. شرکت ها هزینه بسیاری برای رنگی کردن برچسب ها می پردازند. هرچه برچسب رنگارنگ تر باشد, افراد بیشتری را جذب می کند.


شنبه 25 دی 1395 :: 11:56 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 10

چاپ اطلاعات متغیر

چاپ اطلاعات متغیر توسط پرینتر های دیجیتال :
گستردگی و تنوع در این بخش بسیار بالاست چرا که می توان به صورت رنگی نیز اطلاعات را چاپ کرد. پرینتر های دیجیتال در دو روش جوهر افشان و لیزری اطلاعات را روی سطح موردنظر چاپ می کنند. در روش لیزری، اشعه اطلاعات را روی لیبل هولوگرام حک میکند و دارای دقت و کیفیت بسیار بالایی است. پرینتر های جوهر افشان، مرکب هایی با پایه های مختلفی حلالی، آبی و UV دارند که به صورت رنگی نیز قابل ارائه هستند.

روش دیگر استفاده از پرینتر های انتقال حرارتی (ترمال ترنسفر- Thermal Transfer) می باشد.

چاپ اطلاعات متغیر دیجیتال و لترپرس

نمراتور ها در واقع کار چاپ اعداد، بارکد ها،انواع سریال ها را انجام می دهند که معمولا با ماشین های مکانیکی و الکترومکانیکی چاپ انجام می شود.باید به این امر توجه نمایید که بهتر است از مرکب های مغناطیسی برای این منظور استفاده کرد که رهگیری کالا و حفاطت از برند ایمن تر صورت گیرد.

آشنایی با هولوگرافی

برچسب امنیتی
برچسب ضد سرقت

شنبه 25 دی 1395 :: 11:11 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 11

خصوصیات یک بسته بندی خوب

وظیفه یک بسته بندی خوب، جلب مشتری و جذابیت بصری در فروشگاه ها می باشد که با گرافیک مناسب میسر می شود. گرافیک شامل شکل بسته، رنگ و طرح آن می باشد که با توجه به سلیقه و فرهنگ منطقه عرضه ی محصول طراحی می شود. آیتم های امنیتی مورد نظر باید طوری در همین طراحی گنجانده شوند که هماهنگی و یک پارچگی بسته بندی از بین نرود.

برای ایجاد امنیت از طریق هولوگرام، باید لیبلی انتخاب شود که از نظر ابعاد، شکل و رنگ، مناسب بسته بندی و محصول باشد. برچسب های هولوگرام با تنوعی که در فویل های رنگی در اختیار طراحان و تولیدکنندگان قرار می دهد می تواند با سیستم طراحیی بسته بندی منطبق شده و علاوه بر ایجاد امنیت و اصالت کالا، زیبایی بصری بسته بندی را افزایش دهد. هم چنین از نظر روانی، هویت و امنیت کالا را در ذهن مشتری تداعی می کند.

بهترین نوع هولوگرام برای بسته بندی ها، هولوگرام های تخریب شونده، با طرح های متفاوت هستند که می توانند اطمینان از پلمپ را ایجاد کنند.
تولید برچسب امنیتی نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند ISO و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست

سه شنبه 21 دی 1395 :: 17:04 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 21

ویژگی نرم افزارهای طراحی امنیتی

نرم افزار های طراحی امنیتی، المان های مورد نظر را در پس زمینه، حاشیه و یا به عنوان عناصر اصلی تولید می کند. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار ها، حفظ یک پارچگی سند طراحی شده، از لحاظ بصری و احراز هویت است.

استفاده از برچسب هولوگرام

البته در کنار تمامی این ها، طراح باید دارای مهارت کافی را در استفاده و هماهنگی این ابزار ها را داشته باشد. و از آن مهم تر، قابلیت تولید المان های امنیتی را در یک سند در نظر بگیرد تا چاپ و تولید سند امنیتی، دچار مشکل و یا دشواری نشوند.

منظور از سند در این بحث، هر گونه سطحی است که اهمیت مالی و یا اعتباری داشته باشد، می باشد. برای مثال، اسناد بانکی، اوراق بورس، اوراق بهادار و … دارای اهمیت مالی هستند ولی کارت های شناسایی، پاسپورت ها، ویزا و … دارای اهمیت اعتباری و هویتی هستند.

هولوگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. برچسب هولوگرام به عنوان عنصری امنیتی هویتی و اعتباری است، در طراحی خود دارای ویژگی های امنیتی بسیاری است که در سطوح مختلف امنیتی (آشکار، پنهان و نیمه پنهان) قابل طراحی و تولید است.

معرفی برچسب ضد سرقت

آشنایی با برچسب امنیتی

چاپ برچسب امنیتی
پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 3
  • بازدید این هفته : 5
  • بازدید این ماه : 18
  • بازدید امسال : 64
  • بازدید کل : 436
  • تعداد پست ها : 9
  • تعداد نظرات : 0


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : یاربلاگ