تبلیغات X

هولوگرام | برچسب امنیتی
هولوگرام | برچسب امنیتی
پنجشنبه 7 دی 1396 :: 12:11 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 4

طرح مخفی هولوگرام

این هولوگرام بسیار حرفه ایی و جالب است و کاربرد بسیار خوبی دارد . این نوع از هولوگرام به این صورت عمل میکنند که اگر متن یا کلمه یا هر چیز دیگر را بر روی آن بنویسند به طور معمولی دیده نمیشود و فقط با استفاده از دستگاههای لیزرخوان مخصوص قابل رؤیت خواهد بود. از این نوع هولوگرام در مواردی که امنیت بالایی مدنظر باشد، استفاده می شود

کاربرد های نوار های هولوگرام

این نوارها بمنظور محافظت از جعبه کارتن ویا هربسته دیگری که نیاز به محافظت در سطح بالایی داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرند که در کنده شدن کلماتی مانند void ، Canceled و …. ازخود برجای میگدارد که نشان میدهد بسته باز شده است. در این نوع هولوگرام همانند سایر هولوگرام ها می توان از جلوه های گرافیکی ویا مکانیسمهای امنینی هولوگرام استفاده کرد .

پنجشنبه 7 دی 1396 :: 10:39 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 5

کاربرد هولوگرام های تلفیقی

کاربرد و مصارف برچسب های هولوگرامی تلفیقی بسیار زیاد است و این برچسب در نمونه های زیادی در بازار وجود دارد و تولید میشود. یک نمونه ازاین برچسب ها دراین مطلب برای شما باز میشود بعنوان نمونه Holo paper عبارت است از برچسب های کاغذی چاپ شده ای که شامل یک نوار باریک هولوگرام می باشد . از آنجائی که این محصول بصورت تلفیقی بوده می تواند از تنوع بسیار بالاو امنیت مطلوبی برخوردار باشد . یکی از بزرگترین مصرف کنندگان این نوع محصول صنایع داروئی و دخانیات می باشند .

شناخت هولوگرام تلفیقی

این نوع برچسب هولوگرامی ، تلفیقی از یک نوار باریک هولوگرام با مواد مختلفی مثل کاغذ ، انواع پلیمر، آلومینیوم و … میباشد و ویژگی آن داشتن خواص چاپ و هولوگرام بصورت ترکیبی است که نمونه های معمول آن شامل Holo paper ، Holo cap ، Holo shrink label می باشد .

.


جمعه 3 آذر 1396 :: 19:22 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 3

شیوه های مختلفی برای نمایش هولوگرام

یکی از مهمترین کارهایی که شما باید پیش از به تولید رساندن هولوگرام ها انجام دهید این است که به شیوه ی نمایش دهی این هولوگرام ها اندیشیده باشید. این مسئله نکته ای بسیار مهم برای شما به عنوان یک تولید کنندگان بسیار خوب است.بنابر این ادامه این مطلب را از دست ندهید.

برای مشاهده هولوگرام باید نور را تحت همان زاویه دسته پرتو اصلی که به هنگام عکسبرداری بر فیلم تابانده‌ایم، بر فیلم بتابانیم. در این صورت نمونه‌های تداخلی مضبوط بر فیلم نور را پراش داده چنان منعکس می‌کنند که جهت و شدت امواج تابشی اصلی ، که به هنگام عکسبرداری ایجاد شده است، مجددا بوجود آید. حال فرض کنید که صفحه ظاهر شده را دوباره به محلی که در معرض نور قرار داشت باز گردانیم و جسم تحت مطالعه را برداریم..
باریکه بازتابیده اکنون با فریزهای روی صفحه برهمکنش می‌کنند و دوباره در پشت صفحه یک باریکه پراشیده ایجاد می‌کند. بنابراین ناظری که به صفحه نگاه می‌کند جسم را در پشت صفحه می‌بیند، طوری که انگار هنوز هم جسم در آنجاست. هر یک از دو چشم ، هر نقطه مفروض را بواسطه یک نمونه تداخلی جداگانه مشاهده می‌کند. بدین ترتیب برای هر نقطه از تصویر ، ناظر یک تصویر مجازی سه بعدی را پشت صحفه هولوگرافی شناور است، می‌بیند. با تغییر شدت نور که در نتیجه تغییر زاویه مشاهده ، ایجاد می‌شود، چنین می‌نماید که شی در پشت هولوگرام واقعا وجود دارد.

ساخت هولوگرام های خوب

هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که با استفاده از لیزر ایجاد می شود . نور دستگاه لیزر به دو پرتو می شکند . یکی از پرتوها با انعکاس از روی یک آینه از روی شی به صفحه عکاسی می تابد . پرتو دیگر به وسیله آینه دیگری بدون برخورد به شی به صفحه عکاسی فرستاده می شود . صفحه عکاسی در جایی قرار داده می شود که دو پرتو تلاقی می کنند . سپس صفحه عکاسی ظاهر می شود و ، در صورتی که به طریق صحیح به آن نور تابانده شود ، هولوگرام را پدیدار می کند.
چگونگی ایجاد این دو دسته تا حدود زیادی بستگی به ساختار درونی محیط تولید لیزر ، مکانیزم ایجاد لیزر و پارامترهای دیگر دارد که بررسی آنها خارج از این مقوله است. از لحاظ کاربردی ، لیزر‌های پالسی با مدت پالس ۱۲-۱۰ ثانیه در دسترس هستند. چنین لیزرهایی در جهت پژوهش در فرایندهایی که در گازها و مایعات ، با سرعتهای بسیار بسیار سریع رخ می‌‌دهد، بکار برده می‌شوند.

سه شنبه 13 تير 1396 :: 15:04 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 7

تاثیر فونت در افزایش خوانش برای برچسب های هولوگرامی

همه ما بزرگترین انتظاری که ازفونت و انتخاب فونت مناسسب داریم درج کلماتی بر روی برچسب هولوگرامی است که خواندن آن آسان باشد. بی شک هرچه کلماتی که بر این برچسب ها درج شده باشند قابل خانش تر باشند تاثیرشان بر مشتری بیشتر خواهد بود. این کار از حجم کاری که مشتریان احتمالی باید برای خواندن برچسب انجام دهند نیز می کاهد. معمولا فونت sans serif نسبت به سایر فونت ها خوانایی بهتری فراهم می کند. مواردی همچون اندازه و فاصله بین حروف باید مد نظر قرار گیرد.

تاثیر کلی فونت بر برچسب های هولوگرامی

بیاید واقع بین باشیم انتخاب فونت مناسب برای تقویت برند بسیار موثر است این امریست که امروزه در همه جای دنیا بسیار به آن توجه میشود. به همین خاطر صرف زمان برای ازمودن فونت های مختلف و انتخاب بهترین گزینه بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال اگر برند شما سنتی است و دوست دارید به صورت کلاسیک نشان داده شوید بهتر است از فونت script استفاده کنید. از سوی دیگر اگر دوست دارید پروژه ای تمیز، مدرن و شیک داشته باشید بهتر است از فونت هایی همچون Century Gothic استفاده کنید.

يکشنبه 10 ارديبهشت 1396 :: 17:08 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 8

کاربرد تکنیک هولوگرافی ثبت نور در پروازچیست؟

تکنیک هولوگرافی ثبت نور در پرواز می تواند برای به کارگیری اصل نور پیشتاز(first-arriving)برای تصویربرداری از داخل بافتهای بدن،سازگار(adapt) شود.این روش هولوگرافیک امکان استفاده از هر دو نوع لیزر پیوسته و پالسی با طول چسبندگی کوتاه را می دهد.
یک طول چسبندگی کوتاه در هولوگرافیک برابر است با یک پالس کوتاه.هولوگرافی اجازه ی یک مدخل (gate)را می دهد که خودش بهه کوتاهی یک پالس است.یک پرتوی لیزر پالس کوتاه به پرتوی هدف و پرتوی مرجع،تقسیم می شود.
پرتوی هدف از بافت بدن عبور می کند و پرتوی مرجع دچار تاخیر می شود که در نتیجه این پرتو به صفحه ی سطح مصادف با نور پیشتاز می رسد.بنابراین،فقط نور پیشتاز به عنوان یک هولوگرام ثبت می شود.در عمل،اشعه ی مرجع در یک زاویه ی بزرگ نسبت به صفحه یی ثبت،اتفاق می افتد و در نتیجه این پرتو به بخشهای مختلف صفحه و در زمانهای مختلف می رسد.یک بخش از هولوگرام،نور پیشتاز را ثبت می کند و نور غیر پیشتاز(later-arriving) در بخشهای دیگر ثبت می شود.


دوشنبه 18 بهمن 1395 :: 10:43 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 13

شرکت ها و آژانس های طراحی هولوگرام

شرکت ها با آژانس های طراحی و تبلیغاتی برای تزیین برچسب های هولوگرام خود مشورت می کنند. برچسب ها به آن ها کمک می کند که هویت خود را حفظ کنند و قابل اعتماد تر باشند. برای افزایش تقاضا و فروش محصول, باید جذاب و مفید باشد. عموما یکک محصول بخاطر ظاهرش خریداری می شود و این مساله ثابت می کند که ظاهر همان برچسب محصول است که بخش بسیار مهمی از محصول به حساب می آید.

هولوگرام

اگر محصولی به بازار خرید وارد شود و محصول مشابه آن هم همزمان باشد, در لحظه اول انتخاب بین دو محصول همسان برای افراد عامی دشوار خواهد بود. برای جذب مشتری, شرکت ها برای اغوای مشتری پیشنهاد های گوناگونی با محصول خود ارائه می دهند. این حرکتی بازاری برای افزایش تعداد مصرف کنندگان است. برچسب های هولوگرام جذاب ترین ویزگی است که امروزه شرکت ها دارند.

اغلب اوقات, محصول تقلبی موجود در بازار بیشتر از محصول واقعی مشتری به خود جذب می کند. محصول واقعی به آسانی توسط فردی برای به دست آوردن پول , کپی می شود. کار آن ها فریب دادن مردم است, برای متوقف کردن آن ها شرکت ها باید برچسب های هولوگرام مخصوص به خود را داشته باشند که روی محصول چسبیده است. هر برچسب روی محصول کد و شماره سریال خودش را دارد که امکان رسیدگی به تقلب را ایجاد می کند.

مزایای داشتن برچسب هولوگرافیک

شرکت ها با داشتن برچسب هولوگرافیک به مشتریانشان این امکان را می دهند که محصول شان را حتی اگر در بین محصولات مشابه سایر شرکت ها باشند, به سرعت شناسایی کنند. این روشی آسان و در عین حال جدید برای حفظ هویت برند شرکت هاست.

اگر به دنبال برچسب های هولوگرام هستید, ما به شما به بهترین وجه ممکن کمک می کنیم.برای دانستن قیمت ها و سایر موارد با ما تماس بگیرید.

برچسب های هولوگرام کاغذی جذاب برای مشتری

وجود این همه برند های مختلف از یک محصول مشتری را در مورد محصول گیج می کند. این امر نه تنها برای مردم دردساز شده است بلکه شرکت ها را نیز نگران کرده است. مساله ی حفظ هویت فردی و سندیت در بازار واقعا برای آن ها دشوار است. اجناس همسان در بازار برای شخص عامی شبیه هم هستند وشرکت ها برای اثبات تفاوت محصولشان با سایر رقبا با چالش بزرگی روبرو هستند. آن ها آژانس های تبلیغاتی مختلفی را استخدام می کنند تا آن ها را متفاوت از دیگران نشان دهند.این تنها مشکل آن ها نیست, بزرگترین دردسر آن ها این است که نگذارند محصول شان کپی برداری شود.محصول تقلبی جذابیت و یا تصویر محصول و برند واقعی را خدشه دار می کنند .

مزایای داشتن برچسب هولوگرام کاغذی

برای آسان تر شدن روش کار شرکت ها از برچسب های کاغذی هولوگرام دار برای محصولات و یا بسته بندی شان استفاده می کنند. این امر به آن ها کمک می کند که سندیت محصول و برند خود را حفظ کنند. برچسب های هولوگرام برای تبلیغ محصول و یا برندد به کار برده می شوند. روی این برچسب فضای کافی وجود دارد که شرکت عبارات خاص خودش و یا چیزهایی را که می خواهندد مشتری بداند را بنویسد. این برچسب ها نه تنها برای شرکت بلکه برای مشتری هم مفید هستند, مشتری بخوبی از محصول آگاه می شود و می تواند بهترین استفاده را نیز از آن ببرد. افراد عادی هم می توانند ازآن استفاده کنند. تمام جزییات مرتبط با محصول محتویات آن بروی برچسب توضیح داده شده است, که در ذهن مشتری هیچ شک و شبهه ای ایجاد نمی کند. گاهی در وقت فردی که درباره ی محصول به روش های مختلفی پرس و جو می کند هم صرفه جویی می شود.

برچسب هولوگرام پاسخی مثبت به تمام سوالات موجود است. باعث افزایش آگاهی برند شرکت شده و نیز جذابیت محصول را نیز بیشتر می کند. شرکت ها هزینه بسیاری برای رنگی کردن برچسب ها می پردازند. هرچه برچسب رنگارنگ تر باشد, افراد بیشتری را جذب می کند.


شنبه 25 دی 1395 :: 11:56 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 10

چاپ اطلاعات متغیر

چاپ اطلاعات متغیر توسط پرینتر های دیجیتال :
گستردگی و تنوع در این بخش بسیار بالاست چرا که می توان به صورت رنگی نیز اطلاعات را چاپ کرد. پرینتر های دیجیتال در دو روش جوهر افشان و لیزری اطلاعات را روی سطح موردنظر چاپ می کنند. در روش لیزری، اشعه اطلاعات را روی لیبل هولوگرام حک میکند و دارای دقت و کیفیت بسیار بالایی است. پرینتر های جوهر افشان، مرکب هایی با پایه های مختلفی حلالی، آبی و UV دارند که به صورت رنگی نیز قابل ارائه هستند.

روش دیگر استفاده از پرینتر های انتقال حرارتی (ترمال ترنسفر- Thermal Transfer) می باشد.

چاپ اطلاعات متغیر دیجیتال و لترپرس

نمراتور ها در واقع کار چاپ اعداد، بارکد ها،انواع سریال ها را انجام می دهند که معمولا با ماشین های مکانیکی و الکترومکانیکی چاپ انجام می شود.باید به این امر توجه نمایید که بهتر است از مرکب های مغناطیسی برای این منظور استفاده کرد که رهگیری کالا و حفاطت از برند ایمن تر صورت گیرد.

آشنایی با هولوگرافی

برچسب امنیتی
برچسب ضد سرقت

شنبه 25 دی 1395 :: 11:11 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 11

خصوصیات یک بسته بندی خوب

وظیفه یک بسته بندی خوب، جلب مشتری و جذابیت بصری در فروشگاه ها می باشد که با گرافیک مناسب میسر می شود. گرافیک شامل شکل بسته، رنگ و طرح آن می باشد که با توجه به سلیقه و فرهنگ منطقه عرضه ی محصول طراحی می شود. آیتم های امنیتی مورد نظر باید طوری در همین طراحی گنجانده شوند که هماهنگی و یک پارچگی بسته بندی از بین نرود.

برای ایجاد امنیت از طریق هولوگرام، باید لیبلی انتخاب شود که از نظر ابعاد، شکل و رنگ، مناسب بسته بندی و محصول باشد. برچسب های هولوگرام با تنوعی که در فویل های رنگی در اختیار طراحان و تولیدکنندگان قرار می دهد می تواند با سیستم طراحیی بسته بندی منطبق شده و علاوه بر ایجاد امنیت و اصالت کالا، زیبایی بصری بسته بندی را افزایش دهد. هم چنین از نظر روانی، هویت و امنیت کالا را در ذهن مشتری تداعی می کند.

بهترین نوع هولوگرام برای بسته بندی ها، هولوگرام های تخریب شونده، با طرح های متفاوت هستند که می توانند اطمینان از پلمپ را ایجاد کنند.
تولید برچسب امنیتی نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند ISO و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست

سه شنبه 21 دی 1395 :: 17:04 ::� نويسنده : نادر رفیعی ::� تعداد بازدید : 21

ویژگی نرم افزارهای طراحی امنیتی

نرم افزار های طراحی امنیتی، المان های مورد نظر را در پس زمینه، حاشیه و یا به عنوان عناصر اصلی تولید می کند. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار ها، حفظ یک پارچگی سند طراحی شده، از لحاظ بصری و احراز هویت است.

استفاده از برچسب هولوگرام

البته در کنار تمامی این ها، طراح باید دارای مهارت کافی را در استفاده و هماهنگی این ابزار ها را داشته باشد. و از آن مهم تر، قابلیت تولید المان های امنیتی را در یک سند در نظر بگیرد تا چاپ و تولید سند امنیتی، دچار مشکل و یا دشواری نشوند.

منظور از سند در این بحث، هر گونه سطحی است که اهمیت مالی و یا اعتباری داشته باشد، می باشد. برای مثال، اسناد بانکی، اوراق بورس، اوراق بهادار و … دارای اهمیت مالی هستند ولی کارت های شناسایی، پاسپورت ها، ویزا و … دارای اهمیت اعتباری و هویتی هستند.

هولوگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. برچسب هولوگرام به عنوان عنصری امنیتی هویتی و اعتباری است، در طراحی خود دارای ویژگی های امنیتی بسیاری است که در سطوح مختلف امنیتی (آشکار، پنهان و نیمه پنهان) قابل طراحی و تولید است.

معرفی برچسب ضد سرقت

آشنایی با برچسب امنیتی

چاپ برچسب امنیتی
پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 7
  • بازدید دیروز : 3
  • بازدید این هفته : 7
  • بازدید این ماه : 20
  • بازدید امسال : 66
  • بازدید کل : 438
  • تعداد پست ها : 9
  • تعداد نظرات : 0


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : یاربلاگ